0
0

Jak prodat sbírku nebo starožitnost

SAREPTA používá systém prodeje, který v sobě kombinuje dva základní požadavky – jednoduchost a bezpečnost.

Odlišnosti od konkurence

 • Prodávající má možnost využít komplexní službu fy SAREPTA (poradenství, odvoz materiálu, popis, nafocení, vložení do systému). Takové položky budou v nabídce označeny Symbolem záruky.
 • Nestanovujeme dodavatelům žádné cenové limity.
 • Spolupráce se znalci v různých oborech.
 • Zvýhodňujeme dodavatele zboží. Uvědomujeme si, že dobrý obchod dělá především dobrá nabídka. Neúčtujeme dodavatelům za prodané zboží žádnou provizi ani poplatky! Ziskem firmy je pouze provize od kupujících.
 • Kancelář a hlavní sklad v Modřicích u Brna, odběrná místa v Brně-Králově Poli a v Praze (pasáž OD Kotva).
 • Vlastní doprava.
 • Komplexnost nabídky služeb.

Možnosti prodeje

Pro prodej není nutná registrace. Umožňuje však řadu výhod. Registrace je zdarma a k ničemu vás ještě nezavazuje.

Prodej s asistencí fy SAREPTA

Spojte se s firmou SAREPTA, nechejte si odborně poradit a domluvte se, aby prodej vašeho materiálu či služeb byl pro vás co nejvýhodnější (telefon: +420 721 226 721; info@sarepta.cz)

Výhody: Je to zcela bez práce a vaše položky budou v nabídce označeny Symbolem záruky, čímž se zvýší naděje na jeho prodej.

Prodej bez asistence fy SAREPTA („samoobsluha“)

Sám si vložte prodávané položky do systému. Existují 2 možnosti:

 • Obchod - prodej za pevně stanovenou cenu.
  Mnoho zákazníků dává přednost nákupu za fixní cenu. Neradi se s kýmkoli přetahují v dražbě a jsou vděční za jistotu a rychlost obchodní transakce.
 • Aukce - prodej v dražbě
  Na druhé straně jsou zákazníci, kteří mají z nákupu dvojnásobnou radost, když se jim podaří zvítězit v konkurenci více zájemců. Své nákupy spojují s adrenalinovou zábavou. Aukce je vhodnější pro prodej zboží, u kterého je těžké stanovit prodejní cenu. Nízká startovací cena přiláká zájemce o koupi a dražba zaručí prodej za skutečně tržní cenu.

Neprodané položky

Vše závisí na domluvě s majitelem materiálu.

 • Položka prošla aukcí bez zájmu kupujících
  Navrhujeme automatické přesunutí do obchodu za smluvní cenu. Smluvní cena je zpravidla vyšší než cena startovací, protože nízká cena v aukci má přitáhnout více zájemců o dražbu. V obchodě může položka ležet půl roku.
 • Položka dlouhodobě leží v obchodě bez zájmu
  Prodej položky lze podpořit zařazením položky do slevové akce. U prodeje bez asistence lze stanovit procentuální slevu, která zvýrazní prodávanou položku a zařadí ji mezi tzv. „akční nabídku“.

Poplatky a provize

  Poplatky firmě SAREPTA Provize firmě SAREPTA
Bez asistence 0Kč 0%
S asistencí 0Kč 0%

Poradenství

Ocenění sbírek a starožitností - po předchozí domluvě vám zdarma oceníme váš materiál a navrhneme jeho nejlepší zhodnocení.